Konta Oszczędnościowe

www.e-toplokaty.pl Konta Oszczędnościowe ›  NeoBank - Rachunek oszczędnościowy neoKONTO PROFIT

NeoBank - Rachunek oszczędnościowy neoKONTO PROFIT

30-07-2014

 

Bank

neoBank

Nazwa rachunku

Rachunek oszczędnościowy neoKONTO PROFIT

Wstęp

NeoBank to handlowa nazwa Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego. Działa na rynku od 2008 roku i na początku dotyczył wyłącznie bankowości elektronicznej banku z Wielkopolski. Obecnie, dzięki dobremu przyjęciu marki, neoBank oferuje całość produktów banku z Poznania. Ze swoim rachunkiem oszczędnościowym stara się robić dobre wrażenie z wysokim oprocentowaniem na poziomie 2,5 %, które jednak, należy pamiętać, dotyczy oferty promocyjnej. Tym, czym zachęca nas bank do zapoznania się z warunkami oferty, jest także bezpłatne uruchomienie i prowadzenie konta oraz darmowa bankowość internetowa w neoBank24. Poznajcie więcej korzyści i wad rachunku oszczędnościowego w neoBanku.

Oprocentowanie zmienne w skali roku

W promocji* od dnia 1 września 2007 r.

2,50%

 

* promocja dotyczy określonych placówek banku; wykaz oddziałów objętych promocją na stronie WWW banku

Kapitalizacja odsetek

Brak danych

Minimalna/maksymalna kwota

Brak danych

Prowizje/opłaty

Otwarcie rachunku

0,00 zł

Prowadzenie konta

0,00 zł

Udostępnienie usługi neoBank24

0,00 zł

Autoryzacja operacji za pomocą Kod SMS/za każdą operację

0,20 zł

Wpłata gotówki w placówkach banku

0,00 zł

Wypłata przelewem/w placówce banku w ramach Pakietu 12 bezpłatnych przelewów/wypłat

0,00 zł

Wypłata w placówce neoBanku

10,00 zł

Pełny wykaz prowizji/opłat dostępny w cenniku na stronie WWW banku

Zalety

Brak konieczności posiadania rachunku osobistego

Pakiet 12 bezpłatnych wypłat/przelewów tradycyjnych bądź przez Internet w ciągu roku

Usługa neoSMS powiadamiająca o dokonanych operacjach na koncie

Depozyty objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do równowartości 100 000 EUR

Darmowe usługi bankowości internetowej w neoBank24

Wady

Brak możliwości wydania kart płatniczych do konta oszczędnościowego

Założenie rachunku

W placówce banku, poprzez Internet lub telefonicznie (można także złożyć wniosek o kontakt). Uwaga: przelewy na koncie oszczędnościowym są tymczasowo ograniczone do czasu aktywacji przez przelew ze swojego konta bankowego, zaś pełna aktywacja konta zostanie dokonana po przesłaniu na adres neoBanku druku nadania wzoru podpisu wraz z uwierzytelnioną własnoręcznie kserokopią dokumentu tożsamości.

Podsumowanie

Warto zwrócić uwagę na wysokie oprocentowanie oraz brak opłat za założenie i prowadzenie rachunku oszczędnościowego. Także dostęp do obsługi konta przez Internet za pomocą neoBank24 jest darmowy. Tutaj zamiast tradycyjnej, oferowanej przez inne banki, bezpłatnej pierwszej wypłaty w każdym miesiącu kalendarzowym otrzymujemy pakiet 12 wypłat czy przelewów tradycyjnych/przez Internet w roku, co jest równoważne z ofertą konkurencji. Dużym plusem jest brak konieczności założenia/posiadania innego konta w banku. Jeśli chcemy tylko oszczędzać, po co zakładać konto rozliczeniowe na mniej atrakcyjnych warunkach? Bank, wydaje się, podziela z nami tę opinię. Wad w tej ofercie jest jak na lekarstwo i tylko brak oferty karty płatniczej do rachunku oszczędnościowego może nas wprowadzić w nieco mniej optymistyczny nastrój, ale wziąwszy wszystko pod uwagę, i to nie jest w stanie nam go zepsuć.

 

lista aktualności

Lokaty bankowe

Lokata Nr 1

LOKATA NR 1 to wyjątkowa szansa na zwiększenie Państwa zysku w bardzo krótkim czasie. Tylko teraz - okazja aby skorzystać z jeszcze wyższego oprocentowania. Lokata o wysokim oprocentowaniu 3,00% , z kapitalizacją na koniec okresu to doskonały sposób na zasilenie domowego budżetu.

Lokata BEZTROSKA

Lokata BEZTROSKA to ciekawe rozwiązanie dla Klientów którzy chcą mieć w każdej chwili dostęp do swoich środków. Lokata umożliwia zerwanie jej bez utraty odsetek. Oprocentowanie wynosi 2% na okres 4 miesięcy.

Lokata Fair Play

Lokata Fair Play to lokata o stałym oprocentowaniu aż 3,0% w przypadku gdy Klient nie zerwie lokaty przed czasem. W innym przypadku należne odsetki odpowiednio zostaną obniżone lub całkowicie utracone.

Lokata Elastyczna Bank Pekao SA

Lokata Elastyczna jest oprocentowana według zmiennej stawki oprocentowania i składa się z sumy: zmiennej podstawy, którą stanowi ustalana codziennie referencyjna stopa oprocentowania WIBOR 1M oraz marży oferowanej przez Bank, stałej w całym okresie trwania lokaty.

Lokata terminowa SGB Bank

Lokatę terminową SGB Bank można już założyć od kwoty 50 zł - stałe oprocentowanie. Okres trwania lokaty od tygodnia do 36 miesięcy. Możliwość negocjacji oprocentowania dla kwot od 50 tyś. PLN.

Szukasz Lokaty ?

Zestawienie lokat bankowych
na rynku polskim

Zobacz

ponad 200 najnowszych lokat z 30 banków

 

Porównanie lokat

Lokaty kwiecień 2015

Zestawienie lokat kwiecień 2015 - porównanie lokat

Lokaty marzec 2015

Porównanie lokat marzec 2015 - najnowsze zestawienie lokat

Lokaty luty 2015

Porównanie najlepszych lokat luty 2015 - najnowsze zestawienie depozytów bankowych

Lokaty styczeń 2015

Zestawienie lokat styczeń 2015 - najnowsze porównanie lokat

Lokaty grudzień 2014

Porównanie najlepszych lokat grudzień 2014 - najnowsze zestawienie depozytów bankowych

Banki

Inteligo

najwyższe oprocentowanie: 1,75 % (1,42 % netto)
ilość aktualnych lokat: 1
Inteligo jest częścią PKO Banku Polskiego. Inteligo przeznaczone jest dla wszystkich klientów, którzy chcą mieć stały dostęp do konta przez Internet i telefon komórkowy.   Więcej informacji na: http://inteligo.pl lub pod numerem infolinii 800 121 121....

BOŚ Bank

najwyższe oprocentowanie: 1,70 % (1,38 % netto)
ilość aktualnych lokat: 1
Bank Ochrony Środowiska istnieje na polskim rynku już 23 lata. Głównym akcjonariuszem jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Bank wspiera inicjatywy proekologiczne oferując preferencyjne kredyty na inwestycje związane z ochroną środowiska oraz wspiera rozwój biznesu. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Bank notowany jest na warszawskiej Giełdzie...

Bank Pekao SA

najwyższe oprocentowanie: 2,10 % (1,70 % netto)
ilość aktualnych lokat: 6
Bank Pekao S.A. działa od 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowej i największym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej. Strategicznym inwestorem (59,24% akcji) jest włoski UniCredito Italiano. Pekao notowany jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.   Więcej informacji na: http://www.pekao.com.pl lub pod numrem infolinii 801 365 365....

BNP Paribas Bank Polska

najwyższe oprocentowanie: 1,50 % (1,22 % netto)
ilość aktualnych lokat: 1
BNP Paribas Bank Polska SA należy do grupy BNP Paribas, działającej na obszarze całego świata. Rynkami macierzystymi w Europie są Belka, Francja, Luksemburg i Włochy. W Polsce swoją działaność szacuje się na rok 1990, kiedy to w Warszawie otworzono Banque Nationale de Paris. Po przekształceniach i zmianie nazwy od 2001 roku bank zaczął funkcjonować jako samodzielna spółka.   BNP Paribas...

Santander

najwyższe oprocentowanie: 3,00 % (2,43 % netto)
ilość aktualnych lokat: 3
Santander Consumer Bank jest rezultatem połączenia z AIG Bankiem Polska, który od 1998r. zdobywał mocną pozycję na rynku kredytów i pożyczek gotówkowych. W Polsce Santander Consumer Bank wykonuje strategię głównego inwestora - Santander Consumer Finance, należącego do hiszpańskiej Grupy Santander. Dzięki tej przynależności ma doskonałe warunki rozwoju. Bank koncentruje swoją działalność na rynku...

Aktualności finansowe

Jak skutecznie oszczędzać?

Zastanawiając się nad tym jak skutecznie oszczędzać, najpierw należy przyjrzeć się samej kwestii oszczędzania. Wydaje się, że współczesny daleko posunięty konsumpcjonizm zdecydowanie utrudnia nam konsumentom podjęcie decyzji o lokowaniu środków.

Na jakich lokatach warto oszczędzać?

Na jakich lokatach warto oszczędzać? To pytanie zadaje sobie każdy, kto ma do dyspozycji nadwyżki finansowe, które chce ulokować bezpiecznie. Lokata to jeden z najbezpieczniejszych sposobów oszczędzania.

Zalety lokat bankowych

Lokata terminowa to najogólniej mówiąc taki sposób oszczędności Twoich pieniędzy proponowany przez bank, przez który będzie można ulokować Twoje nadwyżki środków pieniężnych na rachunku lokaty w sposób bezpieczny.

Aktualności

Uruchamiamy Kalkulator Lokat!

Kalkulator pozwala w szybki sposób obliczyć Swoją lokatę. Wystarczy myszką wybrać 4 parametry lokaty - kwota lokaty, oprocentowanie, okres oraz kapitalizację, a kalkulator obliczy potencjalny zysk.

Witamy w nowym serwisie Top-lokaty!

Serwis przeznaczony jest dla osób które nie mają czasu aby szukać i analizować oferty banków. Strona pozwala w szybki sposób znaleźć wszystkie informacje dotyczące placówek, lokat, kont osobistych i kalkulatorów.

Subskrybcja

Dołącz do subskrypcji - podaj swój adres e-mail


Tagi

Słownik pojęć

Bankowy Fundusz gwarancyjny (BFG)

jest to instytucja gwarantująca depozyty polskich banków. Realizuje także działalność pomocową w...

Podatek Belki (podatek od dochodów kapitałowych)

jest zryczałtowanym podatkiem dochodowym, który płacimy od zysków z pożyczek, od odsetek...

Lokata negocjowana

jest to rodzaj lokaty, którego nazwa sama wskazuje, że klient sam może negocjować wysokość...

Lokata automatyczna

jest to lokata, gdzie suma pieniędzy zgromadzonych na ich rachunku przekracza pewną określoną sumę...

Lokata rentierska

jest to lokata, której cechą charakterystyczną jest to, że co miesiąc (lub w innym okresie czasu,...

Kalkulator lokat

Oblicz Swoją najlepszą lokatę!

Wyniki

Odsetki: PLN
Podatek: PLN
Odsetki po opodatkowaniu: PLN

Kwota
po opodatkowaniu:
PLN